ZNAJDŹ SWOJĄ MYSZ

ROZGRYWKA POD KONTROLĄ
11 kwietnia 2017
BĄDŹ GOTOWY DO WALKI!
11 kwietnia 2017

ZNAJDŹ SWOJĄ MYSZ


W Fury wiemy, że każdy gamer ma swoje potrzeby, że nie ma jednego dobrego modelu i jednego uniwersalnego zestawu funkcji, które każdego uczynią niezwyciężonym.

Dlatego projektując serię naszych myszek zwróciliśmy uwagę na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Po to, aby każdy z Was miał wybór.

Tym, co łączy wszystkie nasze gryzonie jest zastosowanie dobrej klasy sensorów optycznych. My też jesteśmy graczami i wiem jak ważny jest szybki i czuły sensor. Dlatego przykładamy do tego aspektu najwięcej uwagi. Drugim aspektem uniwersalnym dla Fury jest dbałość o wytrzymałość gryzoni. Zarówno przełączniki jak i elementy takie jak trwały kabel w oplocie, dobieramy tak, aby mysz wytrzymała wiele godzin dobrej rozgrywki.

Ergonomia to coś, co wynika mocno z gustu danego gracza, dlatego w Fury nie ograniczamy się do jednego uniwersalnego kształtu i formy. Dzięki temu możesz wybrać kształt, który najbardziej Ci pasuje.

Oprogramowanie myszy, to coś, co może Wam pomóc w efektywnej rozgrywce. Jednak nie każdy potrzebuje takich udogodnień. Wielu graczy to fani klasyki i prostoty, którzy świetnie radzą sobie wyposażeni jedynie w najważniejsze przyciski i funkcje. W Fury znajdziecie dla siebie zarówno myszy z Softem (Predator i Hunter) jak i bez niego (Warrior).

Wybierz mysz Fury dostosowaną do swoich potrzeb i gotuj się do walki!

 

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI