STALKER

Stalker-3Stalker-3


PRECYZYJNY ATAK Z ZASKOCZENIA


Nowoczesne pole bitwy wymaga dobrego opanowania taktyki oraz sprytu. Atak z ukrycia, lub zaskoczenia, sztuka kamuflażu i stwarzanie pozorów, to ważne umiejętności.

Stalker ma to opanowane do perfekcji i może pomóc w odniesieniu niejednego zwycięstwa. Precyzja, zasięg działania i pewny chwyt, to gwarancja dobrej rozgrywki.
NIEPOZORNY ZABÓJCA


Atak z zaskoczenia lub podstępem, powinien być precyzyjny.

Mysz bezprzewodowa Fury Stalker posiada sensor o rozdzielczości 2000 DPI z możliwością zmiany w locie. Dzięki przyciskowi DPI switch gracz może w trakcie gry wybrać jedną z trzech czułości sensora: 1200-1600-2000.

Ponadto przycisk DPI Switch pozwala na zmianę poziomu DPI w locie. W zależności od rozwoju sytuacji gracz wybiera pomiędzy trzema wartościami 800 -1200 -1600.

Stalker-1Stalker-1

Stalker-4Stalker-4


ZASIĘG DZIAŁANIA


Swoboda ruchów i szeroki przegląd sytuacji, zwiększa szansę w każdej potyczce.

Stalker to mysz bezprzewodowa. Gracz zyskuje, zatem komfort użytkowania, zapomina o plączącym się kablu i może cieszyć się zasięgiem działania myszy aż do 10 metrów, dzięki mocnemu nano-odbiornikowi 2,4 GHz. Ponadto Stalker jest energooszczędny, gdy nie jest używany wprowadza się w tryb Stand-By.
ERONOMIA I PEWNY CHWYT


Ergonomiczna budowa oraz odpowiednie wykończenie bocznych paneli sprawia, że gracz zyskuje dodatkową pewność i kontrolę nad każdym ruchem myszy.

Gracz zyskuje wygodę, co przekłada się na wyższą jakość rozgrywki. Ergonomiczna budowa w połączeniu z niewielką wagą 90 g sprawiają, że mysz przypadnie do gustu wielu graczy. Dodatkowym elementem dodającym „smaczku” jest grafika umieszczona na górnej części obudowy.

Dodatkowym wyróżnikiem jest oryginalna grafika na obudowie, która również jest podświetlana w zależności od poziomu DPI.


Stalker-2Stalker-2

KONTROLA

ROZDZIELCZOŚĆ DPI


FURY STALKER NA POLU BITWY


Dobrze przygotowany i precyzyjny atak z zaskoczenia. To umiejętność, która przydaje się w każdym momencie rozgrywki. Stalker pozwala na realizacje najsprytniejszej taktyki.

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Stalker | NFU-1320
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Wymagania systemowe
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Port USB
Zawartość opakowania
  • Mysz do gier
  • Nano odbiornik
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


Sensor
Zakres rozdzielczości
Liczba przycisków
Ślizgacze
Przeznaczenie
Zasięg
Wymiary
Waga

OPTYCZNY [2000DPI]

1200 / 1600 / 2000 DPI

6

TEFLON

DLA GRACZY

10M

116x77x39 mm

90G