SKIPPER

Skipper_1Skipper_1


MKNIJ NICZYM PRECYZYJNY POCISK


Szybkość działania, zwrotność i laserowa precyzja przy mocnym uderzeniu, to zalety, które gwarantują przewagę w świecie gier, zwłaszcza wyścigowych.

Kierownica Skipper, ma w sobie coś ze śmiercionośnego pocisku. Duży zakres ruchu kierownicy, programowalne przyciski, dobrej jakości analogowe pedały oraz wygodne zmienianie biegów, pozwolą na seryjne zwyciężanie, na każdym wirtualnym torze.
PRECYZJA I SPORE MOŻLIWOŚCI


Fury Skipper to kierownica wyścigowa będąca idealnym rozwiązaniem dla graczy lubiących szybką jazdę i efektowne ściganie.

Programowalne przyciski umożliwiają personalizację ustawień do indywidualnych potrzeb kierowcy, co bezpośrednio przedkłada się na osiągi uzyskiwane na trasie wyścigu.


Skipper_3Skipper_3

Skipper_2Skipper_2


OPTYMALNY ROZMIAR I ZAKRES RUCHU


Wygodna, obszyta eko skórą kierownica, posiada optymalny rozmiar 9,5 cala oraz 180-stopniowy zakres obrotu, który pozwala na precyzyjne i co ważniejsze szybkie pokonywanie zakrętów.

W sytuacji, w której wymagane są bardziej dynamiczne ruchy, znajdujący się w zestawie uchwyt mocujący utrzyma kierownicę w ryzach.
ŁATWA ZMIANA BIEGÓW


W skład kierownicy wchodzą analogowe pedały.

Przekładnia zmiany biegów w formie łopatek umiejscowiona przy samej kierownicy jest rozwiązaniem zarówno wygodnym jak i funkcjonalnym - użytkownik może zmieniać biegi szybko i precyzyjnie niczym w wysokiej klasy bolidzie wyścigowym.


Skipper_4Skipper_4

PRECYZJA

ZAKRES RUCHU


FURY SKIPPER NA POLU BITWY


Zwinny, szybki i wszechstronny, a gdy potrzeba zdolny do poświęceń, Fury Skipper jest mile widziany w każdy elitarnym oddziale.

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Skipper | NFK-1327
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Wymagania systemowe
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Port USB
Zawartość opakowania
  • Kierownica
  • Pedały
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


Liczba Przycisków
Pedały analogowe
Wibracje
Regulacja czułości
Rozmiar kierownicy
Kąt obrotu
Komunikacja
Długość kabla
Wymagania systemowe

12

TAK

TAK

TAK

9,5"

180

PRZEWODOWA

2M

WINDOWS XP/VISTA/7/8/10