ROZGRYWKA POD KONTROLĄ

NOWA SERIA PODKŁADEK
6 kwietnia 2017
ZNAJDŹ SWOJĄ MYSZ
11 kwietnia 2017

SPITFIRE, CZYLI ROZGRYWKA POD KONTROLĄ


Nieważne jak zażarta i emocjonująca jest rozgrywka. Najlepsi zawsze zachowują potrzebny poziom kontroli i zimnej krwi. Opanowanie daje im pewność osiągania zamierzonych celów.

Klawiatura Spitfire to nie tylko praktyczne i funkcjonalne narzędzie, ale też odpowiednia dawka komfortu, który pomaga Wam w osiągnięciu spokoju i kontroli nad grą.

12 przycisków funkcyjnych pozwala Wam panować nad multimediami w każdej chwili. Funkcja Anti-Ghosting to pewność, że nawet bardziej skomplikowane kombinacje klawiszy nie wpłyną na płynność i precyzję Waszej gry. W Spitfire zastosowaliśmy też przycisk blokady klawisza Windows, aby nie wyjść przez przypadek do tła pulpitu w czasie gry.

Dolna część konstrukcji klawiatury została wydłużona tak, by stworzyć przestrzeń na której gracz może wygodnie oprzeć swoje nadgarstki i zwiększyć komfort gry. Dodatkowo można też dopasować kąt nachylenia klawiatury dzięki rozstawianym nóżkom.

Kontrolę zachowacie nawet wtedy, gdy klawiatura zostanie oblana ulubionym napojem. Wyposażyliśmy ją w specjalny system odprowadzający wodę na zewnątrz.

 

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI