O MARCE

SZYKUJESZ SIĘ DO WALKI?
ZRÓB TO Z FURY!


Wirtualne pole bitwy to nie przelewki! Tutaj wytrwają tylko najsilniejsi, najsprytniejsi i ci, którzy szybko się uczą.
 

Gracz-wojownik to taki, który radzi sobie w każdej sytuacji, dobrze współpracuje ze swoimi sprzymierzeńcami, zachowuje spokój nawet pod ciężkim ostrzałem i potrafi skierować swój gniew tylko na przeciwnika.

Fury powstało by dać graczom narzędzia niezbędne do przetrwania na wirtualnym polu bitwy. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym peryferiom gracz stanie się jeszcze szybszy, dokładniejszy, wytrzymalszy i, co najważniejsze, zabójczo skuteczny.

Każde z naszych rozwiązań, poczynając od podkładki pod mysz, poprzez myszy i klawiatury a na słuchawkach kończąc, zostało stworzone po to, aby ich użytkownik stał się prawdziwym graczem-wojownikiem, dysponującym szeregiem funkcji niezbędnych do doskonalenia się w wirtualnej rozgrywce.

Nazwy naszych produktów oddają ich charakter i nawiązują zarówno do typów wojowników jakich można spotkać na współczesnym polu bitwy, jak również do legendarnych typów broni, które zapewniły ich posiadaczom niejedno historyczne zwycięstwo.

W Fury pragniemy dostarczyć każdemu graczowi szereg niezbędnych funkcji charakteryzujących sprzęt dla graczy w niewygórowanej cenie, tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił w wirtualnej rozgrywce.


ARSENAŁ GRACZA


Dobry sprzęt gamingowy to taki, który oferuje szereg funkcji niedostępnych w zwykłych peryferiach komputerowych. Mysz czy klawiatura dedykowana dla gracza musi posiadać takie rozwiązania, aby pomóc mu w odniesieniu zwycięstwa. W produktach Fury stosujemy szereg rozwiązań:

ZMIANA-DPI-W-LOCIE

ZMIANA DPI W LOCIE

Dzięki funkcji zmiany DPI w trakcie gry, gracz zyskuje możliwość dostosowania swoich ruchów do tempa gry. Czasem potrzebna jest szybka reakcja, a czasem dokładne wycelowanie przed ważnym strzałem. Dlatego każda mysz Fury posiada tę funkcję.
PRECYZYJNY-SENSOR

PRECYZYJNY SENSOR

Myszy dla graczy mogą posiadać jeden z dwóch rodzajów sensora – optyczny lub laserowy. Fury stawia na „optyki” ponieważ o wiele lepiej współpracują z każdym rodzajem podkładek oraz gwarantują więcej precyzji w czasie gry.

ERGONOMICZNY-KSZTAŁT

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Sprzęt gamingowy wyróżnia się często swoją ergonomią, zarówno mysz jak i klawiatura muszą być wyprofilowane tak, aby gracz czuł się wygodnie i swobodnie w trakcie rozgrywki i takie rozwiązania stosujemy w naszych produktach.
TRWAŁE-PRZEŁĄCZNIKI

TRWAŁE PRZEŁĄCZNIKI

Przełączniki główne myszy oraz niektóre klawisze klawiatur muszą być zaprojektowane tak, aby wytrzymać setki tysięcy szybkich kliknięć. W produktach Fury gracz znajdzie zarówno trwałe przełączniki myszy (od 5 do 10 mln kliknięć) jak również rozwiązania zwiększające żywotność klawiszy klawiatury (UV Coating).

OPROGRAMOWANIE

OPROGRAMOWANIE

Każdy gracz ma własne preferencje, dlatego cenną funkcją każdej myszy okazuje się zaawansowane oprogramowanie. Dzięki niemu każdy gracz może przyporządkować określone funkcje do przycisków oraz edytować profile i makra do ulubionych gier.
PODŚWIETLENIE-LED

PODŚWIETLENIE LED

Podświetlenie jest tym, co nadaje produktom gamingowym ich niepowtarzalnego charakteru. Pomaga graczom utrzymać efektywność gry bez względu na porę dnia oraz w przypadku myszy, rozpoznać poziom DPI na jakim znajduje się aktualnie gracz.

ANTI-GHOSTING

KLAWISZE MULTIMEDIALNE

W czasie rozgrywki warto mieć łatwy dostęp do funkcji multimedialnych. Nasze gamingowe klawiatury zostały wyposażone w specjalne klawisze funkcyjne, które ułatwiają do nich dostęp.
ANTI-GHOSTING

ANTI-GHOSTING

Każdy gracz powinien mieć nieskrępowaną możliwość wciskania kilku klawiszy jednocześnie bez obaw, że spowoduje to zawieszenie klawiatury lub opóźnienia. Dlatego klawiatury Fury wyposażono w funkcję anti-ghosting dla najważniejszych stref klawiszy z punktu widzenia gry.

BLOKADA-KLAWISZA-WINDOWS

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS

Nic tak nie irytuje jak przypadkowe wciśnięcie klawisza Windows (obok CTRL), które powoduje wyjście do pulpitu i niejednokrotnie sprawia, ze przegrywamy rozgrywkę. Dzięki funkcji blokady klawisza Windows w klawiaturach gamingowych, problem ten przestaje istnieć.
KABEL-W-OPLOCIE

KABEL W OPLOCIE

Często piętą achillesową sprzętu okazuje się słaby i plączący się kabel. W produktach Fury stosujemy nylonowy oplot przewodu, dzięki czemu zyskuje on trwałość i nie plącze się tak łatwo jak standardowe kable.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI | GAMEPADY