GAMEPAD FURY PATRIOT

BĄDŹ GOTOWY DO WALKI!
11 kwietnia 2017
THUNDERSTREAK
14 czerwca 2018

GAMEPAD FURY PATRIOT


Gamepad do zadań specjalnych, czyli Fury Patriot

W każdym zgranym teamie wirtualnych wojowników, ważna jest gotowość do ciągłych poświęceń w imię zwycięstwa i zyskania chwały.
Dlatego naszego gamepada nazwaliśmy Patriot. Chcemy, aby każdy z naszych produktów odzwierciedlał część cech i idei, jakie przyświecają i charakteryzują zwycięzców i prawdziwych wojowników.

Precyzja i wszechstronność

Gamepad Fury to przede wszystkim aż 13 przycisków, dzięki którym zyskamy pełną kontrolę nad rozgrywką, bez względu na to, jaki tytuł aktualnie ogrywamy. Przyciski są rozmieszczone w taki sposób, aby mieć do nich wygodny i szybki dostęp. Teraz nawet skomplikowane combo, staną się dziecinne proste do wykonania.

Uderzenie z każdego kierunku

Kontroler odpowiedzialny za sterowanie ruchem w Patriot jest 8-kierunkowy. Dzięki temu, możemy łatwo sterować postaciami w grze, to pozwala nam skutecznie „okiwać” przeciwników, gdy gramy w ulubioną Fifę, lub też zaplanować uderzenie z dowolnego kierunku w grach typu: combat. Zadanie szybkiego ciosu oraz wszelkiego typu uniki, to gwarant ostatecznego zwycięstwa.

Konstrukcja

Nasz gamepad, został zaprojektowany tak, aby spełniać oczekiwania i zostać trwałym elementem wyposażenia gracza. Opływowy kształt, ma wpływ na wygodę użytkowania, a długi na 180 cm przewód, nie plącze się i jest wyjątkowo trwały.

Zwinny, szybki i wszechstronny, a gdy potrzeba zdolny do poświęceń, Fury Patriot jest mile widziany w każdy elitarnym oddziale.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI | GAMEPADY