THUNDERSTREAK

GAMEPAD FURY PATRIOT
22 grudnia 2017
FURY BRAWLER
19 sierpnia 2018

FURY THUNDERSTREAK


THUNDERSTREAK – WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ BY ZWYCIĘŻYĆ

Fury Thunderstreak – zestaw składający się z myszy, podkładki, klawiatury oraz słuchawek to must have każdego gracza!

KLAWIATURA

Zwycięstwo graczowi zapewni funkcjonalna i trwała klawiatura membranowa, z funkcją wielokolorowego podświetlenia, 12 klawiszami funkcyjnymi, anti-ghostingiem dla większości klawiszy oraz wydłużoną dolną część konstrukcji stanowiącą podporę pod nadgarstki. Ponadto klawiatura posiada specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku jej zalania.

SŁUCHAWKI

Kolejnym elementem zestawu Thunderstreak są słuchawki z jakością dźwięku stereo. Dzięki rewelacyjnym parametrom takim jak: dynamika głośników na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia 20-20000 Hz czy też impedancji 32 Ohm gracz otrzymuje odpowiedni poziom dźwięku, a bardzo czuły mikrofon na obrotowym wysięgniku sprawia, że komunikacja z sojusznikami staje się samą przyjemnością.

MYSZ

Mysz Thunderstreak to gryzoń, który został wyposażony w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2400 DPI. Ponadto dzięki specjalnemu przyciskowi DPI Switch, umieszczonemu na szczycie myszy, mamy możliwość zmiany poziomu DPI w locie w czterech wariantach. Całość uzupełnia gamingowe podświetlenie LED.

PODKŁADKA

Podkładka w zestawie Thunderstreak wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który redukuje tarcie myszy o powierzchnie praz gwarantuje wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy. Warstwa wierzchnia typu „speed” sprawia, że nasze ruchy będą szybkie i precyzyjne, a gumowa warstwa od spodu da nam pewność, że podkładka nie przesunę się w najmniej oczekiwanym momencie.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI | GAMEPADY