THUNDERSTREAK 3.0

Thunderstreak-3-grupowe-2Thunderstreak-3-grupowe-1


KOMBINACJA GODNA ZWYCIĘZCY


Stanowisko gamingowe to prawdziwe królestwo każdego gracza. Zestaw Fury Thunderstreak 3.0 pozwoli odmienić wygląd Twojego imperium, ale przede wszystkim wspomoże w codziennej walce, zapewniając przy tym najwyższej jakości atrybuty.

Zestaw wyposażono we wszystkie najpotrzebniejsze komponenty, które są niezbędne do przeprowadzenia zwycięskiej batalii oraz zapewnienia komfortowej i pełnej wrażeń rozgrywki. Komplet 4 w 1 – Thunderstreak 3.0 obejmuje klawiaturę, słuchawki, mysz oraz podkładkę.
NISKOPROFILOWA KLAWIATURA


Skład zestawu zasila wysokiej jakości klawiatura membranowa o niskim profilu, która swoją funkcjonalnością zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Podpórka pod nadgarstki i składane nóżki zapewnią komfort użytkowania, a funkcja wielokolorowego podświetlenia ucieszy oko podczas wyczerpujących rywalizacji.

Dodatkowo, klawiatura oferuje 12 klawiszy multimedialnych oraz anti - ghosting dla 19 klawiszy. Co więcej, konstrukcja odporna na wodę zagwarantuje bezpieczeństwo podczas niechcianego zalania, co zapewni Ci opanowanie nawet gdy sytuacja wymknie się spod kontroli.


Thunderstreak-3-13Thunderstreak-3-14

Thunderstreak-3-7Thunderstreak-3-9


PROGRAMOWALNA MYSZ


Możliwość dopasowania wielu funkcji myszy do własnych potrzeb to bardzo ważna cecha dla wielu graczy.

Dlatego skład zestawu Thunderstreak 3.0 wzbogacono o gryzonia z unikalnym oprogramowaniem dającym możliwość edycji makr i przypisanie szerokiej gamy funkcji do każdego z pięciu programowalnych przycisków.

Ponadto, precyzyjny sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI zapewni ogromną liczbę możliwości w dowolnej fazie gry. O zjawiskowy efekt wizualny zadbasz dzięki podświetleniu LED, które nada Twojemu stanowisku oryginalnego charakteru.
NOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU STEREO


Połączenie najwyższej jakości dźwięku stereo z czułym mikrofonem zamontowanym na elastycznym ramieniu zagwarantuje doskonałą komunikację z partnerami oraz przesyłanie wysokiej jakości dźwięku.

Dzięki temu perfekcyjnie odnajdziesz się na wirtualnym polu bitwy. Dynamika przetworników utrzymuje się na poziomie 105dB, pasmo przenoszenia w przedziale 20 – 20 000 Hz, a impedancja głośników wynosi 32 Ohm.

Wygodę na najwyższym poziomie zapewnią Ci miękkie nauszniki obszyte tkaniną, które poprawiają cyrkulacje powietrza i obniżają przegrzewanie uszu, co ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania.


Thunderstreak-3-12Thunderstreak-3-10

Thunderstreak-3-4Thunderstreak-3-1


WYTRZYMAŁA PODKŁADKA


Kompaktowa podkładka wykonana z najwyższej jakości materiałów zapewni Ci komfort gry niezależnie od warunków.

Wierzchnia warstwa wykończona tkaniną zagwarantuje precyzyjny ruch sensora, abyś mógł wykazać się niebywałą dokładnością nawet w najbardziej wymagających momentach.

Gumowa podstawa o właściwościach antypoślizgowych gwarantuje, że podkładka pozostanie na swoim miejscu i nie przesunie się w nieoczekiwanym momencie. Co więcej, nieszablonowy design w efektowny sposób uzupełni każde stanowisko gamingowe.PROFIL KLAWSZY

SZYBKOŚĆ


FURY THUNDERSTREAK 3.0 NA POLU BITWY


Szybkość działania często decyduje o zwycięstwie. Zestaw dla graczy Fury Thunderstreak 3.0 to wybuchowa mieszanka, funkcjonalności, wytrzymałości oraz precyzji. Wyprzedzaj przeciwników o krok i zyskuj przewagę!

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Thunderstreak 3.0 | NFU-1674
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Wymagania systemowe
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Wejścia analogowe 3,5 mm na słuchawki i mikrofon
  • Port USB
Zawartość opakowania
  • Zestaw dla graczy 4in1
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


KLAWIATURA

Liczba przycisków
Mechanizm klawiszy
Profil
Podświetlenie
Anti-Ghosthing
Klawisze multimedialne
Długość przewodu
Wymiary

104

MEMBRANOWY

WYSOKI

TAK [WIELOKOLOROWE]

TAK

TAK [12]

180CM

450 x 170 x 27 MM

MYSZ

Sensor
Zakres rozdzielczości
Liczba przycisków
Podświetlenie
Długość przewodu
Wymiary

OPTYCZNY [4000DPI]

800 - 4000 DPI

6

TAK [WIELOKOLOROWE]

180CM

126 x 63 x 40 MM

SŁUCHAWKI

Dynamika głośników
Pasmo przenoszenia
Złącze
Mikrofon
Czułość mikrofonu
Długość kabla

105DB

20-20000HZ

2 X 3.5MM MINI-JACK

TAK

-56DB

180CM

PODKŁADKA POD MYSZ

Materiał powierzchni
Materiał podłoża
Profil
Rodzaj powierzchni
Wymiary

TKANINA

GUMA

NISKI

SPEED

320 X 240MM