FURY SKYRAY

FURY AVENGER
14 grudnia 2018
FURY TORNADO
18 marca 2019

FURY SKYRAY


FURY SKYRAY – ZGRANY Z POTRZEBAMI GRACZY

Dźwięk to nieodłączna część rozrywki komputerowej, od teledysków na YouTube, przez filmy na Netflix’ie, aż po efektowne ścieżki dźwiękowe i efekty specjalne w grach.

Dwa stojące obok siebie głośniki Fury Skyray, z ich podświetleniem w kształcie dwóch kół mogą budzić skojarzenie z dwoma silnikami odrzutowca. To może być przypadek, ale nazwa nowych głośników marki Fury nawiązuje do myśliwca pokładowego Douglas F4D Skyray, który był konstrukcją dwusilnikową właśnie. Był też pierwszym samolotem operującym z lotniskowców, który przekroczył prędkość dźwięku. Całkiem interesujący “patron” dla głośników.

Podświetlenie nie jest jedyną zaletą Fury Skyray. Głośniki te wykorzystują 2-calowe przetworniki, mające pozwolić na osiągnięcie lepszego dźwięku niż np. w większości rozwiązań wbudowanych w monitory lub laptopy. Czerpią zasilanie z portu USB, więc nadają się jako uzupełnienie komputera przenośnego. Ich moc łączna RMS wynosi 5W. Głośniki wyposażono także w system otworów bass reflex, co ma skutkować bardziej wyraźnymi tonami niskimi.

Wspomniane już niebieskie podświetlenie można wyłączyć, ale nie jest ono jedynym elementem w barwach producenta. Logo Fury znajduje się tuż nad dolną krawędzią obu głośników, a okablowanie jakie znajdziemy w zestawie także wykończono w niebieskiej kolorystyce. Większość obudowy wykonano z czarnego tworzywa ABS.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI | GAMEPADY