SKYRAIDER

Skyraider-1Skyraider-1


ANTI - GHOSTING


Dla zapewnienia maksymalnej dokładności podczas gry, Fury Skyraider wzbogacono o funkcję Anti – Ghosting dla 11 klawiszy.

Dzięki temu klawiatura gwarantuje perfekcyjne odczytanie każdego wciśniętego przycisku, nawet gdy użyjesz wielu klawiszy na raz. Skomplikowane combo nie stanowi żadnego problemu dla Skyraidera. Nie pozwól sobie na kompromisy!
EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE


Fury Skyraider to funkcjonalność zamknięta w imponującej konstrukcji. Oryginalny kształt urządzenia przykuje uwagę i zachwyci nawet najbardziej wymagających graczy.

Całość dopełnia zjawiskowe, wielokolorowe podświetlenie klawiszy, które nadaje klawiaturze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki czterem trybom jasności dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i sprawisz, że stanie się ono idealnym uzupełnieniem Twojego stanowiska.


Skyraider-3-2Skyraider-3-2

Skyraider-2Skyraider-2


16 KLAWISZY MULTIMEDIALNYCH


Minimalizujesz grę, aby zatrzymać odtwarzanie utworu? Przejmij kontrolę nad multimediami!

Fury Skyraider wyposażono aż w 16 klawiszy funkcyjnych , dzięki którym od zmienienia głośności, odtworzenia muzyki czy uruchomienia poczty dzieli Cię wyłącznie jeden przycisk! 12 klawiszy multimedialnych umieszczono na przyciskach F1-F12, a pozostałe 4 znajdują się na górnej części klawiatury. Postaw na komfort z Fury Skyraider!
UCHWYT NA TELEFON


Klawiatura została wyposażona w funkcjonalny uchwyt na telefon lub tablet, w którym bez problemu umieścisz swoje urządzenie mobilne i będziesz miał je zawsze pod ręką.

Dzięki temu w każdej chwili odpiszesz na wiadomości i pozostawisz wszystkie najważniejsze informacje w zasięgu wzroku. Innowacyjne rozwiązania zwiększają komfort i pozwalają na osiąganie lepszych wyników, dzięki czemu pozwolisz sobie na spektakularne zwycięstwa.


Skyraider-3Skyraider-3

Skyraider-4Skyraider-4


SKŁADANE NÓŻKI


Fury Skyraider wyposażono w wysokiej jakości składane nóżki, które pozwolą Ci dopasować klawiaturę do swoich potrzeb.

Wybierz najwygodniejsze dla siebie ustawienie, a Skyraider zawsze spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na wygodne użytkowanie.
BLOKADA KLAWISZA WINDOWS


Pożegnaj się z przypadkowym minimalizowaniem gry w trakcie ważnej batalii.

Od teraz w wygodny sposób zablokujesz klawisz Windows i wejdziesz na zupełnie nowy poziom gry. Nie bądź zachowawczy i daj z siebie wszystko z Fury Skyraider!


Skyraider-1-2Skyraider-1-2

package-Skyraiderpackage-Skyraider


PODPÓRKA POD NADGARSTKI


Specjalna podpórka w dolnej części klawiatury pozwoli na odciążenie nadgarstków.

Ergonomiczna konstrukcja Skyraidera zapewni Ci komfortowe sesje gamingowe, podczas których Twoje dłonie nie odczują zmęczenia. Zadbaj o wygodę i osiągaj najlepsze wyniki bez uczucia dyskomfortu!
ANTYPOŚLIZGOWE STÓPKI


Podczas wymagającej rozgrywki nie ma miejsca na błędy.

Dlatego musisz mieć pewność, że Twoja klawiatura będzie zawsze tam, gdzie być powinna. Fury Skyraider wyposażono w gumowe antypoślizgowe stópki, które zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się klawiatury po blacie biurka. Dzięki temu pozwolisz sobie na precyzję i stabilność w każdym momencie gry.


Skyraider-5Skyraider-5

PROFIL KLAWSZY

SZYBKOŚĆ


FURY SKYRAIDER NA POLU BITWY


Wielofunkcyjna klawiatura to niezbędny element na stanowisku każdego gracza. Poznaj Fury Skyraider i zapewnij sobie przewagę! Ergonomiczna konstrukcja, nienaganny design oraz szeroka gama funkcji – wszystko po to, aby dostarczyć Ci idealne narzędzie do pełnych sukcesów rozgrywek. Usiądź wygodnie i chwyć Fury Skyraider, a każda potyczka okaże się niezwykle emocjonująca!

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Skyraider | NFU-1697
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Wymagania systemowe
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Port USB
Zawartość opakowania
  • Klawiatura do gier
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


Połączenie
Mechanizm klawiszy
Podświetlenie
Liczba klawiszy
Długość przewodu
Wymiary
Waga

PRZEWODOWE

MEMBRANOWY

RGB

108

160 CM

440 x 200 x 34

705