HUSTLER

Hustler-1Hustler-1


PRECYZYJNY SENSOR OPTYCZNY


Sercem Fury Hustler jest innowacyjny sensor optyczny, który zapewni niebywałą dokładność potrzebną do wyeliminowania przeciwnika.

Sensor cechuje się wysoką rozdzielczością do 6400 DPI, akceleracją 22 G oraz szybkością śledzenia 66 ips. Połączenie tych cech zapewni Ci stałą kontrolę nad urządzeniem i pozwoli na osiąganie spektakularnych wyników.
NIEZWYKLE TRWAŁE PRZEŁĄCZNIKI


Fury Hustler wyposażono w wysokiej jakości przełączniki HUANO, charakteryzujące się żywotnością aż do pięciu milionów kliknięć.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że mysz posłuży Ci przez naprawdę długi czas, a jej przełączniki będą wciąż w świetnym stanie. Postaw na jakość z Fury Hustler!

Hustler-3Hustler-3

Hustler-2Hustler-2


6 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW


Mysz posiada aż 6 w pełni programowalnych przycisków, którym możesz przypisać konkretne funkcje przy pomocy dedykowanego oprogramowania.

Dzięki temu dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb, a od zabójczego combo będzie dzielił Cię wyłącznie jeden przycisk.
6 poziomowy Przełącznik DPI


Dla zapewnienia maksymalnego komfortu w każdych warunkach, Fury Hustler wyposażono w przełącznik DPI w 6 poziomach, znajdujący się pod scrollem.

Dzięki temu niezależnie od tego w jaką grę akurat chcesz grać i jak szybkich ruchów oczekujesz, Fury Hustler zawsze doskonale sprawdzi się w swojej roli.

6 różnych poziomów gwarantuje rozdzielczość od 500 do 6400 DPI, co pozwoli na bezproblemowe dopasowanie szybkości ruchów do swoich aktualnych preferencji.


Hustler-4Hustler-4

Hustler-5Hustler-5


EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE


Fury Hustler wzbogacono o zjawiskowe podświetlenie RGB z efektem tęczy, które w niepowtarzalny sposób odmieni każde stanowisko gamingowe.

Głęboka, elegancka czerń urządzenia w połączeniu z kolorowym podświetleniem RGB sprawia, że mysz dopasuje się do każdego typu przestrzeni i zawsze będzie wyglądać imponująco. Zwyciężaj w wyjątkowym stylu z Fury Hustler!KONTROLA

ROZDZIELCZOŚĆ DPI


Pozwól Fury Hustler stać się Twoją tajną bronią prowadzącą prosto do zwycięstwa!


Precyzyjny sensor gryzonia zapewni satysfakcjonującą i pełną emocji rozgrywkę, niebanalny design nada niepowtarzalnego charakteru Twojemu stanowisku, a ergonomiczna konstrukcja myszy zagwarantuje pewny i stabilny chwyt.

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Hustler | NFU-1698
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Wymagania systemowe
  • Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
  • Port USB
Zawartość opakowania
  • Mysz do gier
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


Sensor
Zakres rozdzielczości
Liczba przycisków
Podświetlenie
Ślizgacze
Przeznaczenie
Interfejs
Długość przewodu
Kabel w oplocie
Wymiary
Waga

OPTYCZNY [6400DPI]

500 - 6400 DPI

7

TAK [WIELOKOLOROWE]

TEFLON

DLA GRACZY

USB 2.0

160CM

TAK

126×72×40MM

97G [BEZ KABLA]