FURY HURRICANE

FURY BRAWLER
19 sierpnia 2018
FURY STALKER
19 listopada 2018

FURY HURRICANE


FURY HURRICANE – KLAWIATURA TKL Z MOCĄ HURAGANU

Krótsze, pozbawione bloku numerycznego klawiatury TKL (Tenkeyless) stają się coraz bardziej popularne wśród graczy. Uzupełnieniem oferty marki Fury jest nowy, należący właśnie do tej grupy urządzeń model Hurricane.

Funkcjonalność modelu Hurricane, sprzyja odnoszeniu sukcesów w grach. Anti-ghosting obejmujący 19 klawiszy sprawia, że na tej klawiaturze można polegać nawet w bardzo dynamicznej rozgrywce. W każdej chwili można także wyłączyć klawisz Windows, który, ujmując to dość delikatnie, nie jest szczególnym sojusznikiem graczy. Jego przypadkowe naciśnięcie nieraz wpędzało użytkownika w kłopoty.

We Fury Hurricane funkcje multimedialne realizowane są za pomocą klawiszy od F1 do F12. Interesującą cechą tej klawiatury jest także zamiana klawiszy strzałek i WASD. Jest to odpowiedź producenta na preferencje graczy.

Klawiatura może pochwalić się efektownym, szczególnie jak na ten segment rynku, podświetleniem. Korzysta bowiem z wielobarwnego podświetlenia w tzw. trybie tęczy. Kolory są wprawdzie ustalone domyślnie, a użytkownik może regulować natężenie iluminacji. Fury Hurricane zadowoli graczy nie tylko dzięki dobrej jakości i funkcjonalności, ale także dzięki wyjątkowo przystępnej cenie.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI | GAMEPADY