BĄDŹ GOTOWY DO WALKI!

ZNAJDŹ SWOJĄ MYSZ
11 kwietnia 2017
GAMEPAD FURY PATRIOT
22 grudnia 2017

SZYKUJESZ SIĘ DO WALKI? ZRÓB TO Z FURY!


Wirtualne pole bitwy to nie przelewki! Tutaj wytrwają tylko najsilniejsi, najsprytniejsi i ci, którzy szybko się uczą.

Gracz-wojownik to taki, który radzi sobie w każdej sytuacji, dobrze współpracuje ze swoimi sprzymierzeńcami, zachowuje spokój nawet pod ciężkim ostrzałem i potrafi skierować swój gniew tylko na przeciwnika.

Fury powstało by dać graczom narzędzia niezbędne do przetrwania na wirtualnym polu bitwy. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym peryferiom gracz stanie się jeszcze szybszy, dokładniejszy, wytrzymalszy i, co najważniejsze, zabójczo skuteczny.

Każde z naszych rozwiązań, poczynając od podkładki pod mysz, poprzez myszy i klawiatury a na słuchawkach kończąc, zostało stworzone po to, aby ich użytkownik stał się prawdziwym graczem-wojownikiem, dysponującym szeregiem funkcji niezbędnych do doskonalenia się w wirtualnej rozgrywce.

Nazwy naszych produktów oddają ich charakter i nawiązują zarówno do typów wojowników jakich można spotkać na współczesnym polu bitwy, jak również do legendarnych typów broni, które zapewniły ich posiadaczom niejedno historyczne zwycięstwo.

W Fury pragniemy dostarczyć każdemu graczowi szereg niezbędnych funkcji charakteryzujących sprzęt dla graczy w niewygórowanej cenie, tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił w wirtualnej rozgrywce.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY


MYSZKI | KLAWIATURY | SŁUCHAWKI | PODKŁADKI