AVENGER S

AVENGER_S_3AVENGER_S_3


WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA


Fotel dla gracza musi znieść wiele gorących chwil i dynamicznych rozgrywek, dlatego Avenger to przede wszystkim mocna konstrukcja.

Zastosowanie podnośnika gazowego 2-klasy pozwala na udźwig nawet do 150 kg, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia odpowiednie rozłożenie ciężaru gracza. Model Avenger S został zaprojektowany z myślą o drobniejszych graczach, którzy mierzą do 170 cm wzrostu.
KOMFORT TO PODSTAWA


Każdy gracz w swoim królestwie potrzebuje odpowiedniego tronu – gamingowego fotela.

Fury Avenger S dzięki odpowiednio dobranej piance zastosowanej jako wypełnienie oparcia i siedziska, oraz wykończeniu w kluczowych miejscach oddychającym materiałem zapewni maksimum komfortu nawet przy bardzo długiej rozgrywce.

Podłokietniki fotela zostały pokryte grubą warstwą pianki oraz obszyte ekoskórą, aby zapewnić wygodne oparcie dla rąk gamera. Cała konstrukcja porusza się na nylonowych kółkach, które umożliwiają sprawne przesuwanie fotela nie narażając podłoża na ścieranie.

AVENGER_S_5AVENGER_S_5

AVENGER_S_2AVENGER_S_2


FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA


Tron gracza musi dać się dopasować do jego indywidualnych preferencji, dlatego Fury Avenger S wyposażono w duży, 10 centymetrowy zakres regulacji wysokości siedziska.

Teraz gracz sam decyduje jak wysoko usiądzie, wybierając wysokość w zakresie od 39,5 do 49,5 cm.
Dodatkowo fotel oferuje możliwość skorzystania z trybu bujania wtedy, kiedy zajdzie potrzeba bardziej dynamicznego działania lub zwykłego oderwania się od sztywnej pozycji.
EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE


Avenger S został obszyty wysokiej jakości skórą ekologiczną.

Resztę wykończenia stanowią efektowne niebieskie obszycia oraz zastosowanie oddychającego materiału w kolorze szarym. Takie połączenie daje ciekawy efekt, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi sprzętu spod znaku niebieskiej pięści.


AVENGER_S_4AVENGER_S_4

WYTRZYMAŁOŚĆ

KOMFORT


FURY AVENGER NA POLU BITWY


Ten moment kiedy w pojedynkę decydujesz o ostatecznym zwycięstwie lub ratujesz swoich przyjaciół z opresji. Każda chwila, gdy okazujesz się Avengerem jest warta zapamiętania. Z Fury będzie ich jeszcze więcej!

DANE TECHNICZNE


Numer katalogowy
  • Fury Avenger S | NFF-1353
Informacje o gwarancji
  • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
Zawartość opakowania
  • Fotel
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA


Podnośnik gazowy
Materiał
Maksymalne obciążenie
Kolor
Waga

KLASA 2

SZTUCZNA SKÓRA / TKANINA

150KG

CZARNY / SZARY / NIEBIESKI

12KG