HELLFIRE 2

Bez-nazwy-1Bez-nazwy-1


BĄDŹ LIDEREM NA WIRTUALNYM POLU BITWY


Każdy gracz, do skutecznego działania na wirtualnych polach bitew oraz wykonywania coraz bardziej skomplikowanych misji, potrzebuje skutecznych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie.

Dlatego marka Fury tworzy między innymi, serię funkcjonalnych klawiatur dostosowanych do potrzeb gamerów.
FURY HELLFIRE


Klawiatura przewodowa dla graczy, z podświetleniem LED, Fury Hellfire 2 to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania.

Wyposażona w 104 klawisze oraz nowoczesny mechanizm membranowy Hellfire, będzie sprzymierzeńcem, każdego precyzyjnego wojownika.

Dzięki zastosowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość lepszej kontroli nad rozgrywką oraz ustawieniami dźwięku, bez konieczności przerywania gry.


22

33


ANTI-GHOSTING I BLOKADA KLAWISZA WINDOWS


Jeszcze większa precyzję w grze gwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy.

Teraz nawet przy wciśnięciu większej ilości klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry lub zablokowania się urządzenia.

Klawiatura posiada również możliwość blokowania klawisza Windows, która szczególnie przydaje się w czasie gry.
WIELOKOLOROWE PODŚWIETLENIE


Hellfire 2 została wyposażona w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, nawet wieczorem i w nocy nasza rozgrywka nie straci na jakości.

Podświetlenie działa w 4 różnych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%).


44

PROFIL KLAWSZY

SZYBKOŚĆ


FURY HELLFIRE NA POLU BITWY


Więcej funkcji, to więcej sposobów i możliwości na pokonanie przeciwnika. Hellfire to odpowiednia dawka funkcjonalności, potrzebnej do efektownych zwycięstw.